August 3, 2021

CO ZYSKUJESZ STOSUJĄC DIETĘ PUDEŁKOWĄ?

Czy myśleliście kiedyś, jakie tak naprawdę korzyści zyskujemy kupując jedzenie w pudełkach i jakich problemów wówczas możemy uniknąć?

CZAS

A konkretniej – jego oszczędność. Żeby przygotować sobie posiłki na cały dzień potrzeba czasu, który przeznaczamy na zakupy, na zrobienie oraz na przemyślenie tego, co byśmy zjedli. O ile dodatkowo chcemy zrobić to zdrowo i smacznie tym bardziej musimy poświęcić swoją wolną chwilę i energię. Dieta pudełkowa daje nam ten komfort, że rano pod drzwiami czeka na nas paczka, która ten czas nam zaoszczędzi. Jedynie co musimy zrobić, wstawić posiłek do odgrzania i gotowe!

UROZMAICENIE

Na pewno każdy z Was miewa dni, kiedy kończą się pomysły na posiłki. Czasem gotujecie obiad na 3 dni, żeby nie mieć tego dylematu na co dzień. Często zjadłoby się "coś dobrego", ale niewiadomo co by mogło nas zadowolić. Zdarzają się też takie sytuacje, w których na szybko robimy posiłki ciągle te same, póki w końcu nie zauważymy, że pewne rzeczy się przejadły. Kolejnym plusem cateringu jest urozmaicenie posiłków. Dania, które dostarczamy są różne, od słodkich, zdrowych deserów po wytrawne i dobrze przyprawione. Zwykle diety zawierają 5 różnych posiłków, więc w ciągu dnia pojawia się mnóstwo innych smaków.

ZDROWIE

Diety pudełkowe używa się dla oszczędności czasu, urozmaicenia posiłków, ale przede wszystkim dla zdrowia. Każdy ma swój powód, jedni chcą schudnąć, drudzy zbudować sylwetkę a jeszcze inni po prostu ustabilizować swoje żywienie. Cel jest zawsze jeden- poprawa samopoczucia. Każdy wariant diety ma swoją kaloryczność, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Także jeżeli chodzi o rodzaje diet mamy duży wybór. Od diet standardowych po specjalistyczne czy sportowe. W doborze odpowiedniej diety powinien pomóc specjalista. Nasz dietetyk zawsze jest do dyspozycji.

DLA KOGO?

Dla wszystkich. Ale najbardziej odczują ją osoby, które są zapracowane, maja aktywny tryb życia, nie mają czasu i warunków na przygotowanie posiłku. Catering sprawdzi się też u osób, których wyniki krwi nie zadawalają, są otyłe i nie wiedzą w jaki sposób sobie pomóc. Nie wszyscy z nas też lubimy gotować, więc dieta pudełkowa skutecznie nas od tego uchroni. Warto się przekonać:)

Administrator FitPrzystani
Polecane Posty

CO ZYSKUJESZ STOSUJĄC DIETĘ PUDEŁKOWĄ?

Czy myśleliście kiedyś, jakie tak naprawdę korzyści zyskujemy kupując jedzenie w pudełkach i jakich problemów wówczas możemy uniknąć? CZAS A konkretniej - jego oszczędność. [...]